pondelok 6. januára 2014

Celeste BuckinghamAhoj ahoj :) Dnes vám píšem príspevok znova o človekovi, ktorý ma inšpiruje :) Slovenka s krásnymi koreňmi, Celeste Buckingham :) Ocino z USA, mamina zo Švajčiarska, babka z Iránu... Wow... Ani neviem čím začať, tak teda začnem tým, ako som ju vnímala ja :)
Keď bola v superstar,tak som ju nemilovala,no tiež nemôžem povedať,že som ju hejtovala, nejako som ju neriešila, ale vyžarovalo z nej niečo, o čom som si myslela, že je príliš veľké ego a sebavedomie na 15 ročné dievča... No keď som neskôr počula song Nobody knows tak sa mi zapáčila a vlastne som si uvedomila, že to čo som videla nebolo ego ani príliš veľké sebavedomie,ale ambície ísť si za svojim :)


Počuli ste už celý jej prvý album Don't look back? Ak nie,tak by ste mali :) Okrem hitovky "Run, Run, Run" sú na ňom ďalšie skvelé songy, ako napr. balada Don't look back podľa ktorej sa volá aj celé CD. Je to krásna pieseň,ktorú zložila so svojou sestrou Carmel a ten text je... neskutočný :3 Ďalej by som rada spomenula aj Bleeding , ktorého text a hudba sa perfektne počúvajú... A takto by som mohla vymenovať celý album :D
Tento rok (myslím uplynulý 2013 samozrejme, hihi) sa jej perfektne darilo a podpísala zmluvu s Pitbullom, ktorý jej pomáha rozbehnúť kariéru v Amerike. Tiež vydala svoj celkovo druhý album, no je výnimočný tým, že je vlastne debutový v Amerike :) Tiež je skvelý a už ho mám celý napočúvaný :D Nachádzajú sa tam novinky ako napríklad I'm not sorry na ktorej som závislá a počúvam ju stále dokola, určite si ju vypočujte :) Tiež milujem Walk Beside You , tiež odporúčam pustiť :) No a ešte by som spomenula Crushin' My Fairytale (klip sa natáčal v Bojniciach) a tiež je v ňom zahrnuté Run Run Run a úžasná pieseň Never Be You


1.6.2013 som mala to šťastie, že som zachytila info o tom, že Celeste bude vystupovať v Žiline, čoho som sa chytila a samozrejme som sa šla pozrieť a nejakým zázrakom som mala najlepšie miesto aké som si mohla chytiť :D Úplne vpredu a v strede pódia, takže som bola na meter a pol od nej :) Fotku s ňou bohužiaľ nemám a ZATIAĽ som sa s ňou ešte nestretla :( Ale verím tomu, že sa mi raz splnia obe želania :3Celeste u zubára :)

Ešte vám môžem dať pár odkazov:
Stránka o Celeste riadená jej veľkou fanúšičkou a zlatou babou: Celesters Love Celeste Buckingham
Stránka pre fanúšikov riadená Celeste a sem-tam adminom: Celeste Rizvana Buckingham a Celeste Buckingham (Official)
Tu sa dozviete všetko akutuálne a naozaj rýchlo :D

S Pitbullom :)Dúfam, že sa vám môj príspevok aspoň trochu páčil, kľudne napíšte komentár, všetky si čítam a vždy ma potešia no a nabudúce vám napíšem niečo o blogerke, ktorú určite všetci poznáte :)

A ospravedlňujem sa za množstvo fotiek,ale nemohla som si vybrať :D5 komentárov:

 1. ja ju tiez zbožnujem :3 je skvela ked bola v superstár tiež som si ju niejako nevšímala ale teraz milujem jej hlas a zo "slovenských umelcov" to dotiahla najdalej :) hrozne moc jej držím palce mam stiahnutu každu jednu jej pesničku :) a hrozne rada by som chcela isť na jej koncert a kamaratka ma to štastie že ju celeste followla na twitteri

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. To teda :) Ťažko sa už porovnáva so slovenskou scénou... :)

   Odstrániť
 2. Je skvelá...mala som to šťastie sa s ňou už párkrát stretnúť aj na akciách kde nespievala, a je naozaj úplne skromná, strašne zlatá skvelo sa s ňou rozpráva, vôbec sa netvári ako väčšina tých hviezdičiek.. je úplne prirodzená :) prajem ti aby si sa s ňou stretla, naozaj :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem veľmi pekne,dúfam,že sa s ňou čo najrýchlejšie stretnem,lebo čím ďalej,tým viac ju mám rada :))

   Odstrániť